GüncelDemo Talebi

LCB Katılım Koşulları

PDA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ LE CORDON BLEU HEDİYESİ KATILIM KOŞULLARI

PAKMAYA PROFESYONELLER DÜNYASI AKADEMİSİ (PDA)

GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ LE CORDON BLEU HEDİYESİ KATILIM KOŞULLARI

 

  1. Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi’ne pakmayaprofesyonellerdunyasi.com/pda/ adresinden katılım sağlayarak; dijital sertifikasını alanlar arasında yapılacak çekilişle 50 kişiye, Ocak-Şubat 2020 ve Nisan-Mayıs 2020 dönemlerinde dünyanın en prestijli mutfak sanatları kurumu Le Cordon Bleu’nün master şeflerinden 2 günlük Fransız Pastacılık ve Fırıncılığa Giriş Kursu hediye edilecektir.
  2. Çekilişler pakmayaprofesyonellerdunyasi.com/pda/ adresindeki üyelik bilgileri esas alınarak yapılacaktır. Pakmaya ve Özyeğin Üniversitesi bilgilerin doğruluğu konusunda bir sorumluluk taşımamaktadır.
  3. Çekiliş ve eğitim tarihleri pakmayaprofesyonellerdunyasi.com , pakmayaprofesyonellerdunyasi.com/pda/, www.pakmaya.com adreslerinden ve bu adreslere ait sosyal medya adreslerinden duyurulacaktır. Ayrıca talihlilere telefon ile ulaşıp, çekiliş sonucu bildirilecektir.
  4. Çekilişi kazanan talihliler Pakmaya PDA Gıda Güvenliği Eğitimi Sertifikasını ibraz etmek zorundadır.
  5. İstanbul dışından ve içinden katılacak olan talihliler yol ücretlerini kendileri karşılayacaktır. Pakmaya, İstanbul dışından katılım sağlayacak talihlilerin İstanbul içindeki konaklama ve otel – eğitim merkezi transferlerini karşılayacaktır.
  6. 18 yaşından küçükler ve Pakmaya çalışanları ve yakınları çekilişe katılamazlar. Katılıp, kazansalar bile hediye alamazlar.
  7. Kazanılan hediye bir başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.
  8. Sadece gerçek kişiler katılabilir. Tüzel kişiler ve markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.
  9. Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. çekiliş ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Ücretsiz Danışma Hattı+90 212 267 07 25

E-BÜLTENE KAYIT OLUN