× ANA SAYFA PDA GÜNCEL
KURUMSAL
HAKKIMIZDA DEMO TALEBİ MEDYA İLETİŞİM

Pakmaya Profesyoneller Dünyası Akademisi’nde İlk Ders: Gıda Güvenliği

104742 OKUNMA | 3 Yıl Önce
Pakmaya Profesyoneller Dünyası Akademisi’nde İlk  Ders: Gıda Güvenliği

Her insan, tükettiği gıdanın lezzetli olmasının yanı sıra güvenli olmasını da ister. Gıdaların sağlık açısından güvenilir olması ise hiç şüphesiz ki tarladan sofraya kadar eli değen herkesin sorumluluğundadır. Şimdi gıda güvenliği konusunda fırıncılık ve pastacılık sektöründe çalışan işletme sahipleri, market sahipleri, şefler, ustalar, tedarikçiler, tüm gıda profesyonelleri ve öğrencilerinin kendilerini ve işlerini geliştirmeleri, akademik bir eğitimle mesleğinin standartlarını yukarı taşımalarına olanak tanıyacak benzersiz bir fırsat var: Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi.

Pakmaya PDA ve gastronomi eğitiminde öncü Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü iş birliğiyle hayata geçen Gıda Güvenliği Eğitimi, tamamen ücretsizdir. Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi’ne başvurarak siz de gıda kaynaklı sağlık risklerini önlemek için takip etmeniz gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Ücretsiz ve online eğitimin Başlangıç Seviyesi, Temel Seviye, Orta Seviye ve İleri Seviye olmak üzere tedarikten depolama süreçlerine, hijyenden haşerelerle mücadeleye kadar her detayı içeren 4 modül ve 10 dersten oluştuğunu da belirtmekte yarar var.

Peki Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi’ne başlamak için ne yapmak gerekiyor? 

1.Katılımın son derece kolay olduğu bu kapsamlı eğitim için tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar veya akıllı telefon ya da tablet.

2. Eğitime katılacağınız cihazınızın web tarayıcısına https://www.pakmayaprofesyonellerdunyasi.com/pda adresini girdikten sonra karşınıza çıkan ekranda “EĞİTİME HEMEN BAŞLA” butonuna tıklayın.

 

 

3. Kaydınızı oluşturup üyeliğinizi tamamladıktan sonra geriye sadece kariyeriniz ve işiniz için benzersiz bir fırsat olan Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi’ne başlamak kalıyor.

 

 

4. Eğitim kapsamında yer alan her ders videosunun sonunda 5 sorudan oluşan testi başarılı ile tamamlayarak bir sonraki dersin videosunu izleyebilirsiniz. Testlerden başarıyla geçip tamamladığınız her modülün sonunda dijital başarı belgelerine sahip olacaksınız.

 

 

5. Bütün modülleri başarıyla geçip eğitiminizi tamamladığınızda ise adınıza düzenlenecek dijital Gıda Güvenliği Sertifikası’na sahip olacaksınız. Sektöründe dünyada ilk 3’e giren tek Türk markası Pakmaya ve Türkiye’nin en prestijli gastronomi ve mutfak sanatlarına ev sahipliği yapan Özyeğin Üniversitesi imzalı, mesleğinizde ve kişisel gelişiminizde bir referans olacak bu dijital sertifika ile bilginizi de belgeleme imkanı bulabileceksiniz. 

 

6. Tüm bunlara ek olarak, eğitimi tamamlayıp dijital sertifika almaya hak kazananlar arasından yapılacak çekilişle tam 50 kişiye dünyanın alanında en tanınmış ismi Le Cordon Bleu’nün master şeflerinden 2 günlük Fransız Pastacılık ve Fırıncılığa Giriş Kursu hediye edileceğini de belirtmekten mutluluk duyarız. Ayrıca bu kursa katılan herkesin Le Cordon Bleu Katılım Belgesi sahibi olacağını da belirtelim. Le cordon Bleu çekilişi ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

0 Yorum
Bir cevap yazın
*
** Ad Soyad ve E-posta adresi zorunludur. E-posta adresiniz gizli kalacaktır.

YORUM GÖNDER

Ücretsiz Danışma Hattı
+90 212 267 07 25
Eğitime Katıl