GüncelDemo Talebi

Sıkça Sorulan Sorular

Gıda Güvenliği Eğitimini Neden Pakmaya PDA’dan Almalıyım?

Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi, Pakmaya’nın kamu sağlığı sorumluluğuyla, alanında öncü Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü akademik ekibi ile iş birliği içinde hayata geçirdiği ücretsiz ve online bir eğitim programıdır. Fırıncılık ve pastacılık sektöründe çalışan işletme sahipleri, şefler, ustalar, tedarikçiler, tüm gıda profesyonelleri ve öğrencileri için 4 modül 10 dersle tedarikten depolama süreçlerine, hijyenden haşerelerle mücadeleye gıdayla temas edilen her noktada akademik bilgi sağlar. Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi, kendisini ve işini geliştirmek, akademik bir eğitimle mesleğinin standartlarını yukarı taşımak isteyen bütün profesyoneller için benzersiz bir fırsattır.

Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi, Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü akademik ekibi tarafından verilmektedir.
4 modül ve 10 dersten oluşan eğitimde, her dersin sonunda 5 sorudan oluşan bir test çözeceksiniz. Bir sonraki ders videosuna geçebilmek için her testi en az 4 soruya doğru yanıt vererek %80 başarıyla tamamlamalısınız. Tamamladığınız her modül için dijital başarı belgeleri alacaksınız. 4 modülü de tamamladığınızda adınıza düzenlenecek Gıda Güvenliği Eğitimi Sertifikası’nı almaya hak kazanacaksınız.
Evet. Gıda Güvenliği Eğitimi ders videolarını tekrar izleyerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.
Her modülün sonundaki testleri başarı ile tamamladıktan sonra dijital olarak sahip olacağınız başarı belgeleridir.
Eğitimi tamamladığınızda, mesleğinizde ve kişisel gelişiminizde bir referans olacak Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi Sertifikası’nı almaya hak kazanacaksınız. Sertifikanız, profil bilgilerinizde tanımlı olan adınıza düzenlenecek. Sertifikanızı PDF olarak indirip saklayabilecek, baskısını alabileceksiniz.
Pakmaya PDA Profesyoneller Dünyası Akademisi, Pakmaya’nın lider sorumluluğuyla fırın ve pasta ustalarına, mesleğin temellerinden, iş geliştirecek yeniliklere kadar, sektör standartlarını yerleştirip çıtasını yükseltecek, sektör profesyonellerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak programlar sunan bir eğitim platformudur.
Evet. Pakmaya PDA Ücretsiz Gıda Güvenliği Eğitimine katılmak için www.pakmayaprofesyonellerdunyasi.com/pda adresine girerek öncelikle Pakmaya Profesyoneller Dünyası’na üye olmanız gerekmektedir.
Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi’ne katılmak çok kolaydır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden www.pakmayaprofesyonellerdunyasi.com/pda adresine girip kayıt olarak eğitime hemen başlayabilirsiniz.
Hayır. Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi, Pakmaya’nın kamu sağlığı sorumluluğuyla hayata geçirdiği, tamamen ücretsiz bir eğitimidir.
Fırıncılık ve pastacılık sektöründe çalışan işletme sahipleri, şefler, ustalar, tedarikçiler başta olmak üzere tüm gıda profesyonelleri, öğrencileri ve gıda güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak isteyen herkes Pakmaya PDA Ücretsiz Online Gıda Güvenliği Eğitimi’ne katılabilir.
Ücretsiz Danışma Hattı+90 212 267 07 25

E-BÜLTENE KAYIT OLUN