GüncelDemo Talebi

Pakmaya’nın Fırıncılık Ustalarına Özel İki Ekmek Premiksi

Pakmaya’nın Fırıncılık Ustalarına Özel İki Ekmek Premiksi

Eka Prestige Artizan ve Eka Prestige Ciabatta

Profesyoneller için güvenli, garantili ve lezzetli ürünleriyle öne çıkan Pakmaya’nın eka Prestige Artizan ve eka Prestige Ciabatta ekmek premiksleriyle birbirinden lezzetli ve çeşitli ekmek üretmek artık çok kolay.

Pakmaya eka Prestige Artizan, tek premiksle farklı aroma ve lezzette ekmekler yapma imkanı sunuyor. Fırın ekmeği yanı sıra Trabzon ekmeği, Ramazan pidesi,

tost ekmeği ve poğaça gibi birçok farklı ekmek çeşidinin üretimi pratik hale geliyor. Dengeli bir formüle sahip olan eka Prestige Artizan Ekmek Premiksi’nin içinde maya ve ekşi hamur tozu mevcut. Sadece su ve tuz ekleyerek lezzetli ekmek üretimi gerçekleşiyor. Ekmeğin dökülmeyen iç yapısı ve kolay dilimlenme özelliği, ürünün en önemli tercih nedenleri arasında.

Pakmaya eka Prestige Ciabatta ile Ciabatta ekmeğinin en güzelini yapmak mümkün. İçinde maya ve ekşi hamur tozu mevcut olduğu için, sadece su, tuz ve zeytinyağı ilave etmek yeterli. Ciabatta Ekmek Premiksi ile baget ekmeği, tahıl ekmeği ve yüksek lif içeren farklı ekmek çeşitleri de kolayca hazırlanabiliyor.

Pratik kullanıma sahip ciabatta ekmek premiksi, içeriğindeki ekşi hamur tozu sayesinde ekmeğe farkı bir aroma ve lezzet kazandırıyor.

Pakmaya Ekamaya Dünyada İlk ve Tek!

Mayanın Türkiye’deki adı ve dünya markası Pakmaya’nın geliştirdiği Ekamaya, yenilikçi, çok fonksiyonlu bir yaş hamur mayası: En büyük özelliği geliştirici ihtiyacını ortadan kaldıran özel formülasyona sahip olması... Her türlü ekmek üretimine uygun olana Pakmaya Ekamaya optimum hacim, parlak kabuk rengi, düzgün ve homojen gözenekli iç yapı sağlıyor. Ekmek üretiminde standart kalite sağlayan Pakmaya Ekamaya ile hamurun sonu geçmiyor, ekmekler daha hacimli oluyor ve düzgün bıçak açıyor.

Pakmaya’dan Endüstriyel Ekmek Üreticilerine Özel Chef Serisi Yaş Mayalar

Pakmaya maya sektöründeki öncülüğünü, liderliğini, “Türkiye’nin 1 numaralı Maya Markası” olma özelliğini kendi geliştirdiği Chef serisi inovatif mayalarla kanıtlıyor.

Chef Şekerli Hamurlar İçin Yaş Maya, hamur reçetesinde şeker içeren ekmek çeşitleri için geliştirilmiş özel maya: Hamburger, sandviç, tost ekmeği, kruvasan gibi yüksek şeker ve yağ içeren hamurlarda, normal yaş mayanın çalışmasını yavaşlatan ozmotik basınca dayanıklı. Bu özelliğiyle, şeker ilavesiyle performansı azalan standart yaş mayaya göre hızlı fermantasyon ve yüksek verim sağlıyor. Standart yaş mayaya göre maya kullanımını %20-30 oranında azaltıyor. Ayrıca pişme sonunda ürüne parlak kabuk rengi ve homojen iç yapı veriyor.

Chef Ambalajlı Ürünler İçin Yaş Maya, bu alanda üretim yapan işletmelerin kullanımı için özel olarak hazırlandı: Hızlı fermantasyon ve yüksek verim sağlıyor. Standart yaş mayaya göre kullanımı %20-30 oranında azaltıyor.

 Chef Hızlı Yaş Hamur Mayası, hızlı fermantasyon ihtiyacı ve yüksek yaş maya kullanım miktarına sahip ekmek çeşitleri üreten endüstriyel ekmek üreticilerine ideal çözüm sunuyor. Standart yaş mayaya göre maya kullanımını %20-30 oranında azaltarak üretim maliyetlerinde tasarruf sağlıyor.

Pakmaya
83
İÇERİK
157
TARİF
Pakmaya Profesyoneller Dünyası

BENZER YAZILAR

Keşfet

Ücretsiz Danışma Hattı+90 212 267 07 25

E-BÜLTENE KAYIT OLUN