GüncelDemo Talebi

Unlu Mamul/Pastane Ustaları İçin Birbirinden Nefis 4 Çörek Tarifi

Pastane ve fırınların en çok ilgi gören ürünlerinden çörekler, birbirinden farklı malzemelerle çeşitlendirilerek farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde geliştirilebiliyor. Siz de birbirinden leziz ve farklı çörek tarifleri ile raflarınıza çeşit katarken müşterileriniz için de alternatif ürün seçenekleri sunabilirsiniz.

Buradan yola çıkarak, fırın ve pasta ustalarının buluşma noktası Pakmaya Profesyoneller Dünyası olarak biz de sizler için kokusuyla, dokusuyla ve elbette lezzetiyle müşterilerinizin beğenisini kazanacak 4 farklı tarif listelemek istedik. İşte müşterilerinize sunabileceğiniz 4 çörek tarifi...

1. Kafkas Çöreği Tarifi


Adını Kafkaslar’dan alsa da birçok farklı coğrafya da beğeniyle tüketilen Kafkas Çöreği, önce görüntüsüyle müşterilerin kalbini kazanacak. Albenili görünümünün yanı sıra enfes tadıyla da tercih nedeni yaratan Kafkas Çöreği’nin lezzet sırrı ise Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Kafkas ürününün zerdeçal, yeni bahar, mahlep, zencefil ve tarçınlı içeriğinde saklı! Davetkar kokusuyla çok kısa sürede alıcısıyla buluşacak Kafkas Çöreği tarifinin detayları için tıklayın.

2. Haşhaşlı Çörek Tarifi


Anadolu’nun birçok yöresinde çok sevilen haşhaşlı çöreğin, geleneksel lezzetiyle sizin de raflarınızda yerini almasını istiyorsanız, tarifinizde Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Geleneksel kullanmanızı tavsiye ederiz. İlave maya kullanımı gerektirmeyen ekşi mayalı ekmek harcının dengeli formülü sayesinde müşterilerinizin damak tadına hitap eden haşhaşlı çörekler elde edebilirsiniz. Haşhaşlı çörek tarifi için gereken diğer malzemeleri ve yapım sürecini öğrenmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

3. Kafkas Paskalya Çöreği Tarifi

Osmanlı mutfağında yaygın bir çörek türü olan Paskalya Çöreği, hafif tatlı-tuzlu lezzetiyle müşterilerinizin yeni gözdesi haline gelecek. Görüntüsüyle olduğu kadar lezzeti ve dokusuyla da iddialı bir tat olan Paskalya Çöreği tarifini tam kıvamında yapmak ise ustalık gerektiriyor. 

Mayanın uzmanı Pakmaya tarafından özel olarak geliştirilen Pakmaya Kafkas Çöreği Karışımı, tarifinizi ideal kıvamda yapabilmenizi kolaylaştırırken Pakmaya Yaş Maya ise çöreklerin en güzel şekilde kabarmasını sağlıyor.

4. Kafkas Tahinli Çörek Tarifi

Raflarınızda mutlaka yer alması gereken bir diğer lezzet ise Kafkas Tahinli Çörek tarifi. Pakmaya Kafkas Çöreği Karışımı sayesinde lezzetine lezzet katabileceğiniz bu tarifi tadan müşterileriniz, bildikleri tüm tahinli çörekleri bir kenara bırakacak. Tahin ve fındıklı içeriği ile ortaya karşı konulamaz bir tat çıkmasını sağlayan Kafkas Tahinli Çörek tarifinin detaylarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Keşfet

Ücretsiz Danışma Hattı+90 212 267 07 25

E-BÜLTENE KAYIT OLUN