GüncelDemo Talebi

Mayalı Ekmek Harçlarıyla Hazırlanan 5 Ekmek Tarifi

Lezzeti ve besleyici yönüyle sofraların vazgeçilmezi ekmekler, caddeleri saran mis gibi kokuların kaynağı fırınların en çok ilgi gören ürünlerinden. Bunda hiç şüphesiz ki ekmeğin her öğünü tamamlayacak bir unsur olarak görülmesinin etkisi büyük. Bunun doğal bir sonucu olarak da ülkemizde ekmek tüketimi oldukça yüksek. 

Diğer yandan toplumumuzda farklı ekmek çeşitlerine olan ilgi de giderek artıyor. Eğer siz de fırın raflarınızda farklı ekmek türlerine yer vermek ve yeni ürünlerinizle müşterilerinizin beğenisini kazanmak istiyorsanız, profesyoneller için derlediğimiz ekmek tariflerine göz atabilirsiniz.

1. Alman Çavdar Ekmeği

Almanların meşhur ekmek türlerinden biri olan Alman Çavdar Ekmeği, müşterilerinizi önce görüntüsü, sonra da lezzetiyle etkileyecek. Özellikle doyurucu yönüyle dikkatleri çeken bu ekmek çeşidinin fırın rafınızda mutlaka bulunması gereken ekmeklerden biri olduğunu söyleyebiliriz. 

Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Çavdar ile lezzet ve yumuşaklık kazanarak gerek kahvaltıların gerekse de yemeklerin yanında mükemmel bir tamamlayıcı haline gelecek Alman Çavdar Ekmeği’nin tarifi için buraya tıklayabilirsiniz. 

2. Artizan Ekmeği 


Usta ekmeği anlamına gelen “Artizan Ekmeği”, ekmek konusundaki deneyiminizi ve profesyonelliğinizi ortaya koymayı garantiliyor. Tüm dünyada günden güne popülaritesini artırmayı başaran Artizan Ekmekleri, tüm hünerlerini sergilemek isteyen fırın ustaları için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Siz de raflarınızda Pakmaya Ekşi Mayalı Artizan Ekmek Harcı kullanarak hazırlayacağınız bu ekmek çeşidine yer vererek maharetinizi ve ustalığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.


3. Baget Ekmek


İnce ve uzun formu ile adeta bir çubuğu andırdığı için Fransızların baget ismini verdikleri Baget Ekmek, farklı yapısıyla gören herkesin dikkatini kolaylıkla cezbedebiliyor. Pakmaya Ekşi Mayalı Artizan Ekmek Harcı kullanarak hazırlanan Artizan Baget Ekmek tarifi, hem pratik yapım süreci hem de lezzetiyle benzerlerinden farklılaşarak hem fırın ustalarının hem de müşterilerin gönlünü fethediyor.

4. Ciabatta Ekmeği

İtalyanların çıtır kabuklu ve içi yumuşacık dokulu Ciabatta adlı ekmekleri, ülkemizde de beğeniyle tüketiliyor. Pek çok kişi özellikle kahvaltılık veya öğlen atıştırmalığı için Ciabatta Ekmeği tercih ediyor. Siz de müşterilerinize çeşit sunmak için Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Ciabatta kullanarak hazırlayacağınız ve lezzetiyle kendine hayran bırakacak Ciabatta Ekmeği yapım aşamalarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Kabak Çekirdekli Panini 

Hem lezzetli sandviçler hazırlamayı hem de doyuruculuğu ile yemekleri tamamlamayı mümkün kılan bir diğer İtalyan lezzeti panini ekmeklerini kabak çekirdeği ile taçlandırmaya ne dersiniz? Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Ciabatta sayesinde görüntüsü ve yapısıyla diğer ekmekler arasında kolaylıkla göze çarpan Kabak Çekirdekli Panini ekmekleri, sizin müşterilerin de gözdesi olacak!

Keşfet

Ücretsiz Danışma Hattı+90 212 267 07 25

E-BÜLTENE KAYIT OLUN