GüncelDemo Talebi

Fırın Ustaları İçin Birbirinden Lezzetli Panini Ekmek Tarifleri

İtalya’da ortaya çıkan ve pek çok ülkeye yayılan panini, içine lezzetli sebze, ot ve et ürünleri ilave edilerek tüketilen bir tür sandviç ekmeği olarak tanımlanabilir. Uzun yıllardan beri dışı çıtır çıtır içi yumuşacık hamuru ile fırın raflarının eşsiz lezzetlerinden biri olan panini ekmekler birçok kesim tarafından sevilerek tüketiliyor. 

Kendine has lezzetiyle kafe ve restoranların da vazgeçilmezi olmaya aday panini ekmeklerin hamurunu tam kıvamında hazırlamak ise ustalık gerektiriyor. Biz de fırın ve pasta ustalarının buluşma noktası Pakmaya Profesyoneller Dünyası olarak hazırladığımız içeriğimizde, dünya mutfağında kendine yer edinmiş, hem lezzetli hem de besleyici özellikleri ile ön plana çıkan panini ekmek tariflerine yer vermek istedik. Ürün çeşitliliğinizi arttırarak müşterilerinizin ilgisini ve beğenisini toplamak istiyorsanız aşağıda sıralamış olduğumuz panini ekmek tarifleri ile iştah kabartan lezzetlere imza atabilirsiniz. 

1. Zeytinli Panini Ekmeği

Bol zeytinli yapısı ile müşterilerinizin kalbini en kısa yoldan kazanmanıza yardımcı olacak lezzetiyle Zeytinli Panini Ekmeği, Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Ciabatta ile ideal pofudukluğuna kavuşuyor. Hayatın hızına ayak uydurmaya çalışanlar için en pratik kahvaltı seçenekleri arasında yer alan Zeytinli Panini Ekmeği, sandviç yapımı için çok sık tercih ediliyor. 

Fırın raflarına mutlaka eklenmesi gerektiğini düşündüğümüz Zeytinli Panini Ekmeği tarifine buradan ulaşmanız mümkün. 

2. Mısır Unlu Panini 

Pek çok kişi tarafından sevilen bir diğer panini ekmek çeşidi ise Mısır Unlu Panini. Pakmaya Eka Tahıl Mısır Ekmeği Premiksi ve Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Artizan ile mükemmel bir iç harca ve pofudukluğa ulaşan Mısır Unlu Panini, hem kokusu hem de lezzetiyle pek çok evde kahvaltıların başrolü olmaya aday. 

Pakmaya’nın en sevilen yardımcı ürünlerinden eka-dekor Mısır Patlağı kullanılarak elde edilen mısır patlaklı görüntüsü ile hem göze hem de mideye hitap eden Mısır Unlu Panini tarifine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

3. Kabak Çekirdekli Panini 

Sıradışı lezzetiyle müşterilerinizin beğenisini kazanacak bir diğer panini çeşidi ise Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Ciabatta ile hazırlanan Kabak Çekirdekli Panini. Üzeri Pakmaya eka-dekor Kabak Çekirdeği İçi ile süslenen Kabak Çekirdekli Panini, kahvaltı keyfinin yerini başka hiçbir şeyin dolduramayacağını düşünenlerin vazgeçilmez lezzeti haline gelecek. 

Görünümü ile iştah kabartan Kabak Çekirdekli Panini tarifinin tüm detayları için buraya tıklayabilirsiniz. 

4. Ay Çekirdekli Panini Ekmeği

Yumuşacık iç harcı ve kabarık formu ile fırın raflarının en çok aranan paninileri arasında yer alan Ay Çekirdekli Panini Ekmeği, ekşi mayalı ve çok tahıllı harcı ile lezzetli olduğu kadar faydalı. 

Pakmaya Ekşi Mayalı Ekmek Harcı Ciabatta ile mayalanan ve Pakmaya eka-tahıl Çok Tahıllı Ekmek Karışımı ile bol tahıllı yapısına ulaşan Ay Çekirdekli Panini Ekmeği, üzeri su ile ıslatıldıktan sonra Pakmaya Ayçekirdeği İçi ile süslenerek son şeklini alıyor. 

Keşfet

Ücretsiz Danışma Hattı+90 212 267 07 25

E-BÜLTENE KAYIT OLUN